İstanbul Havalimanı Transferi
İGA İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ve Transfer

İGA İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ve Transfer konusunda bu yazımızdan tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Yapımına başlandığı yıldan bu yana adından sıkça söz ettiren mega proje İGA, İstanbul’un ulaşım sektörüne de büyük ivme kazandırıyor. Projenin hayata geçmesiyle, havayolları olduğu kadar şehir içinde de yeni ulaşım seçenekleri gündeme geliyor.

İGA İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım için yeni hat ve araçlar belirlenirken, en kolay ve rahat transfer hizmeti olarak GOİN TRANSFER VIP Havalimanı transferi öne çıkıyor. Uzun yıllardır VIP havalimanı transferi sunan ve yaygın hizmet ağına sahip GOİN TRANSFER, havalimanı transferinizi en kolay ve konforlu şekilde yapmanızı sağlıyor.

İGA İstanbul Yeni Havalimanı Nerededir?

İGA İstanbul Yeni Havalimanı, şehrin Avrupa Yakası’ndaki Karadeniz kıyısı yakınlarında yer almaktadır. Tayakadın ve Akpınar köyleri arasındaki bölgede inşa edilen Yeni Havalimanı’nın yakınlarındaki başlıca yerleşim yerleri Çatalca ve Göktürk-Arnavutköy olarak gösterilebilir. Terkos Gölü de, havalimanının yakınındaki bir diğer noktadır. İstanbul Yeni Havalimanı Taksim’e 52.9, Bakırköy’e 55.8 ve Kadıköy’e 64.8 kilometre uzaklıkta bulunur.

76.5 milyon metrekarelik bir alana kurulu olan IGA Istanbul Yeni Havalimanı, ilk fazda 90 milyon, tüm fazlar tamamlandığında ise yılda 200 milyon yolcu ağırlayabilecektir. İGA İstanbul Yeni Havalimanı’ndan 350’den fazla destinasyona uçuş sağlanabilmektedir. Tasarımını İstanbul’un kültürel mirasından alan Yeni Havalimanı, yolcular için özel bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Check-in ve bagaj işlemlerini hızlandıracak uygulamaların yer aldığı yapının, dünyanın en büyük aktarma noktası olması beklenmektedir. İGA İstanbul Yeni Havalimanı, ferah bekleme alanları, farklı lezzetler sunan yeme içme alanları ve ilk kez Türkiye pazarına girecek olan markaların duty free mağazalarıyla, yolcularının konforlu bir seyahat yapması için tüm imkanların düşünüldüğü bir noktadır.

İGA İstanbul Yeni Havalimanına Nasıl Gidilir?

Projenin başlangıcından bu yana, Yeni Havalimanı ile ilgili akla takılan en büyük soru ulaşımın nasıl yapılacağı olmaktadır. Şehir merkezine uzak olduğu ve henüz toplu taşımanın direkt yapılmadığı bir lokasyonda yer aldığı için, İGA’ya ulaşımda yeni çözümler üretilmektedir. Bunlardan ilki, İETT ve özel otobüs hatlarıdır. İstanbul’un merkezi noktalarından yolcu toplayacak olan araçların, yolcularını İGA’ya ulaştırması planlanmaktadır. Bununla birlikte yapımına devam eden iki metro hattının da 2019 ve 2020 yılında faaliyete geçmesi beklenmektedir. Pahalı olsa da taksi de bir diğer seçenektir.

GOİN TRANSFER ile İGA İstanbul Yeni Havalimanı'na Ulaşım

İGA’ya ulaşım yolları şekillenirken, İstanbul’un yeni gözdesine en konforlu ve rahat varış yöntemi ise Goin VIP transfer hizmetidir. Sizi, belirttiğiniz adresten teslim alan Goin Transfer aracınız, İGA İstanbul Yeni Havalimanı transferinizi telaşsız ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Özellikle arkadaş grubunuz veya ailenizle seyahat ediyorsanız, konforlu Goin Transfer araçlarıyla güvenli bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Eğitimli sürücü kadrosu ile size yüksek kalite standartlarında bir yolculuk vadeden Goin Transfer’in araç filosu Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi araçlardan oluşur. Goin Transfer, böylece lüks araç kullanımını herkes için ulaşılabilir ve ekonomik kılar.

GOİN TRANSFER, sadece sizlerin değil, sevdiklerinizin de güvenli seyahati için tüm olanakları sunmaktadır. Dilerseniz, ufak bir ek ücret karşılığında, transferin gerçekleşeceği araca çocuk koltuğu ekletebilirsiniz.

İstanbun Yeni Havalimanı’na Goin Transfer ile seyahat etmenin en büyük avantajı, ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden biliyor olmanız. Taksilerin aksine, Goin VIP transfer hizmeti aldığınızda yolculuk ücreti size anında bildirilir ve ödemeyi kredi kartınızla güvenli bir şekilde yapmanız sağlanır. GOİN TRANSFER’in tüm uygulama kanalları güvenli ödeme sertifikasına sahiptir. Rezervasyon değişikliği veya iptal gibi durumlarda da sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Goin Transfer VIP transfer hizmeti aldığınızda, rezervasyonunuza dair tüm bilgiler anında dijital kanallar ve sms yoluyla iletilir. Böylece sizi alacak şoförün bilgilerinden, araç tipine kadar tüm detaylara yolculuk öncesinde sahip olabilirsiniz. Yılların taşımacılık birikimini, mevcut dijital dünyaya başarıyla uyarlamış olan GOİN TRANSFER, tüm transfer sürecini tek tıkla takip edebilmenizi sağlar.
Diğer ulaşım seçeneklerinden farklı olarak, GOİN TRANSFER müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. 0850 346 0808 üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisine, her türlü soru ve önerinizi iletebilirsiniz. GOİN TRANSFER ile transfer hizmeti almanın bir diğer avantajı da, seyahat sonrası bile destek alabilmenizdir.

Benzerleriyle kıyaslandığında, Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip olmasıyla öne çıkan GOİN TRANSFER, transferinizin sorunsuz geçmesini sağlayan farklı hizmetler de sunar. Oldukça büyük bir kompleks olan İstanbul Yeni Havalimanı’na vardığınızda, deneyimli GOİN TRANSFER kadrosu tarafından karşılanırsınız ve sorunsuz bir şekilde uçuşunuza yönlendirilirsiniz.

GOİN TRANSFER ile rezervasyon yapmak da oldukça pratiktir. Dilerseniz cep telefonunuzdan mobil aplikasyonu indirebilir ve tek tuşla kolayca işlem yapabilirsiniz. GOİN TRANSFER web sitesi de kullanıcı dostu arayüzü ile rezervasyonlarınızı hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Karmaşık üyelik işlemleri yerine sade kullanımıyla öne çıkan GOİN TRANSFER ile lokasyonunuzu ve kişi sayısını seçerek transfer ücretini anında görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca yeni üyelere özel indirim kuponlarından da yararlanabilirsiniz.

Üstelik GOİN TRANSFER ile transfer hizmeti almak için çok uzun zaman öncesinden rezervasyon yapmanıza da gerek yok. GOİN TRANSFER, yolculuğunuzdan 6 saat öncesine kadar rezervasyon yapma imkanı sunmaktadır. Detaylı bilgi için 0850 346 0808 numaralı telefonu arayabilir, size özel avantajlarla güvenli bir transfer hizmeti almanın tadını çıkarabilirsiniz.