Trabzon Havalimanı Transferi
Trabzon Havalimanı Transfer ve Ulaşım Detayları

Trabzon Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

1957 yılında hava meydanı olarak hizmet vermeye başlayan ve 1995 yılından havalimanı statütüsüne kavuşan Trabzon Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 6 km mesafede olup, özel araçla ortalama 15 dakika, Havaş servisleri ya da toplu taşıma araçlar ile yaklaşık yarım saat sürmektedir. Karadeniz bölgesinde en çok kullanılan ve en aktif havaalanı olma özelliğini taşıyan Trabzon Havalimanı'ndan yıl boyunca çok sayıda yolcu yararlanmaktadır.

2008 yılında açılan iç hatlar terminali yıllık 2.000.000 yolcu kapasitesi ile hizmet verir. 1.500.000 yolcu kapasiteli dış hatlar terminali ise 1998 yılından beri aktif olarak çalışmaktadır. Sadece Trabzon'a değil bölgede yer alan çevre illere ulaşım için de tercih edilen Trabzon Havalimanı transferi, yılın her dönemi çok sayıda uçak seferi gerçekleştirilir. Havalimanına Havaş servisleri, dolmuş, belediye otobüsleri, taksi ve rent a car gibi seçenekler kullanılarak kolaylıkla ulaşılabilir.

Trabzon Havalimanı Transfer Hizmetleri

Trabzon havalimanı transfer hizmetleri, araç, toplu taşıma gibi alternatiflerin dışında, son dönemlerde havalimanına ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerin başında gelir. Hem rahatlık ve güvenlik hem de esneklik açısından birçok avantaj barındıran transfer hizmetleri için GOİN TRANSFER'de kolaylıkla rezervasyonunuzu yapabilir ve GOİN TRANSFER'in konforlu yolculuk hizmetleri ile tanışabilirsiniz.

GOİN TRANSFER, bir taraftan yasal yolculuğu destekleyerek güvenilirliği artırırken, diğer taraftan da uygulama sayesinde lokasyonunuzu otomatik olarak algılayarak kolaylık sunar. Üstelik GOİN TRANSFER, karşılama hizmetleri ve bebek koltuğu gibi sunduğu ilave olanaklar sayesinde yolcularına verdiği transfer hizmetini zenginleştirir.

Ayrıca GOİN TRANSFER, mesafe ve rota süresini dikkate alarak en uygun transfer fiyatını belirler ve kolay ödeme seçenekleri ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenli bir şekilde yapmanıza imkan tanır. Konforlu araçlarda havalimanına güvenli bir yolculuk için www.gointransfer.com adresini ya da Android veya İOS cihazlarınıza indirebileceğiniz mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.